همیشه آرزو داشتم یک منبع فارسی برای آموزش نیروگاه وجود داشت تا یادگیری نیروگاه ساده‌تر می‌شد. آن آرزو، اکنون، “وب‌سایت آموزش نیروگاه” نام دارد.

همیشه آرزو داشتم یک منبع فارسی برای آموزش نیروگاه وجود داشت تا یادگیری نیروگاه ساده‌تر می‌شد. آن آرزو، اکنون، “وب‌سایت آموزش نیروگاه” نام دارد.

گارانتی بازگشت وجه

محصولات وبسایت آموزشی نیروگاه مشمول گارانتی بازگشت وجه بوده و تا 60 روز بعد از خرید قابلیت مرجوع کردن به شما اختصاص داده است تا در هر شرایطی اگر از محصول خریداری شده رضایت نداشتید، به ما اطلاع داده تا تمام مبلغ پرداختی شما به شما بازگردانده شود.

چرا محصولات وبسایت ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

در نگاه اول باید گفت رابطه مستقیمی بین برکت پول و رضایت مشتری وجود دارد و از این دیدگاه و به منظور داشتن روزی حلال گارانتی بازگشت وجه را در تمامی محصولات وبسایت اعمال شده است. از طرفی تضمین و گارانتی آن هم بدون هیچ قید و شرطی باعث ایجاد حس خوب شده و به همین علت تصمیم گرفتیم که این حس خوب را در اعضای دوست داشتنی وبسایت ایجاد نماییم تا شما سروران با آسودگی خیال محصولات آموزشی را خریداری و استفاده نمایید. بی‌شک فرایند خرید همواره دارای ریسک است ولی از آنجایی که به محصولاتمان اعتماد کامل داریم، خودمان این ریسک را میپذریم و در صورتی که به تعهدمان پایبند نبودیم شما می‌توانید درخواست بازگشت وجه نمایید.

تعهدات ما…

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان شامل موارد زیر است:

1- محصولات ما با رویکرد عملی تهیه شده و در مفید و اثربخش بودن آنها هیچ تردیدی نداریم به همین علت اگر راهکارهای ارائه شده در محصولات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

2-  محصولات ما دوست داشتنی هستند! حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

3- توضیحات نوشته شده در صفحه محصول با مطالبی ارائه شده در فیلم‌های آن محصول کاملا مطابقت دارد و اگر به نظر شما این مطابقت وجود نداشت می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

4- اگر به نظرتان مبلغ پرداختی شما بیش از ارزش واقعی محصول بود میتوانید این کار را انجام دهید.

5- درنهایت اگر هیچکدام از دلایل گفته شده در بالا وجود نداشت اما شما دلتان محصول را نخواست میتوانید از گارانتی بازگشت وجه محصول استفاده کنید. زیرا ما ایمان داریم که محصولتمان دوست داشتنی هستند ولی اگر بازهم باب میل شما نبود بدون هیچ سوالی از شما بازپس گرفته خواهد شد.

وبسایت آموزش نیروگاه متعهد میشود در صورتی که شما سروران در کمتر از دو ماه یا 60 روز از خرید محصول منصرف شدید، پول محصول را به شما عودت نماید.

تعهدات شما…

قبل از هرچیز از شما خواهش میکنم که ما را تست نکنید! خاطرتان جمع باشد ما وجه شما را بازگشت خواهیم داد؛ پس لطفا مشابه تعدادی از عزیزان این شرایط را تست نفرمایید زیرا انجام بی‌دلیل اینکار ناراحتی ما را به همراه دارد.

ملاحظه ما را نکنید و هر زمان ما به تعهدمان عمل نکردیم این حق متعلق به شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

لطف بفرمایید و پس از درخواست وجه نقاط ضعف محصول را بازگو فرمایید تا ما نسبت به اصلاح آن اقدام نماییم.

ذکر این نکته اهمیت دارد، در صورتی که از بازگشت وجه استفاده کنید، آن محصول از پروفایل شما حذف خواهد شد.

نکته: گارانتی بازگشت وجه تنها در خصوص محصولات و دوره‌های آنلاین و غیرحضوری قابل استفاده بوده و شامل کتاب‌ها نمی‌شود.

آیا به ضرر ما نیست؟ممکن نیست دیگران از این فرصت سو استفاده کنند؟

چندی پیش، تصویری دیدم که در کشوری (شاید سویس بود) فردی یک فروشگاه کتاب بدون فروشنده بنا کرده بود و نوشته بود لطفاً بعد از برداشتن کتاب مبلغ را در صندوق بیاندازید. و بزرگ نوشته بود. دزدها کتاب نمی‌خوانند و کتاب‌خوان‌ها دزدی نمی‌کنند! داستان همین است! کسانی که اهل آموزش نباشند اینجا چه کار می‌کنند؟! و کسانی که اهل رشد و پیشرفت خودشان باشند هم به فکر سو استفاده از دیگران نیستند!

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

به منظور انجام فرایند بازگشت وجه با شماره 03154372678 تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید. سپس راهنمایی لازم جهت رسیدگی به درخواست شما انجام خواهد شد.

مطمئن هستیم کسانی که از محصولات ما استفاده میکنند نتایج چشمیگری خواهند گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهند آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهند افتاد!