درباره سعید کردی زاده

من سعید کردی‌زاده مدیر وب‌سایت آموزش نیروگاه هستم. از سال ۱۳۸۹ فعالیت در حوزه نیروگاه را به صورت رسمی شروع کردم و حالا این افتخار را دارم که با نیروگاه‌های متعددی همکاری می‌کنم. من و همکارانم در وب‌سایت آموزش نیروگاه تلاش می‌کنیم مسیر درستی را برای آموزش مفاهیم نیروگاه تدوین نماییم.

بخشی از فعالیت‌های آموزشی اینجانب به شرح زیر است:

  • نویسنده کتاب‌های “برنر توربین گازی V94.2”، “آنالیز روغن توربین” و “آنالیز ارتعاشات”
    اجرای بیش از ۲۰۰۰۰ نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی در صنایع بزرگ کشور
  • نگارش بیش از ۱۰۰مقاله آموزشی
    سخن‌رانی در دانشگاه‌های بزرگ کشور (دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و …)
  • عضو هیأت تحریریه مجلات معتبر از جمله “نگهداری و تعمیرات در صنایع سیمان، معدن، فولاد” و “نگهداری و تعمیرات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی”
  • برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد در صنایع بزرگ و نیروگاه­های مختلف کشور از جمله «نیروگاه سیکل ترکیبی زواره»، «شرکت تولید آب و برق قشم»، «نیروگاه سیکل ترکیبی گناوه»، «نیروگاه سیکل ترکیبی چادرملو»، «نیروگاه متمرکز پارس جنوبی عسلویه»، «نیروگاه سیکل ترکیبی غرب کارون»، «نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان»، «نیروگاه سیکل ترکیبی قشم»، «نیروگاه سیکل ترکیبی سمنگان»و «نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان»و «نیروگاه کلاسF هنگام بندرعباس» ..

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

داستان وب سایت

به دلیل علاقه زیاد به مبحث Condition Monitoring and Fault Diagnosis و همزمان با نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد وارد بازار کار ایران شدم و فعالیت رسمی و حرفه ای خودم را در زمینه Condition Monitoring and Fault Diagnosis غاز نموده و به همین علت با مشکلات صنایع مختلف از نزدیک روبرو شدم. این آشنایی باعث شد که بتوانم به صورت عملی و واقعی از مشکلات ماشین های مختلف را به کمک Vibration Analysis و oil analysis شناسایی نمایم.

در طول این سال‌ها همواره با مشکلات اساسی برای یافتن منابع معتبر آموزشی مواجه بودم. به عبارت دیگر کمبود منابع آموزشی به زبان فارسی، فرایند یادگیری Vibration Analysis و oil analysis را بسیار سخت و زمان بر میکرد. همچنین طی چندین سال فعالیت حرفه‌ای در صنعت متوجه شدم، متخصصان توانمندی در سراسر کشور  درس‌آموخته‌ها و اطلاعات ارزشمندی داشتند و از مهارت و استراتژی‌های بسیار کارآمدی در Condition Monitoring and Fault Diagnosis برخودار بودند؛ با ­این­ حال اکثر آن‌ها، از دستاوردهای یکدیگر اطلاعی نداشتند.

لذا تصمیم گرفتم که یک فضای آنلاین ایجاد نمایم تا با دسترسی آسان، همگانی و همیشگی به دانش تخصصی و دستاوردهای این متخصصان، این منابع دانشی اشترک گذاری، هم‌افزایی و تشریک‌مساعی گردد و متخصاصان بتوانند ارتباط مؤثری با همدیگر برقرار کرده و بهترین و جدیدترین تجربیات خودشان را با هم به اشتراک بگذارند. به همین خاطر در سال ۲۰۱۵ این مهم محقق شد و ماحصل چندین سال فعالیت حرفه ای در صنایع مختلف کشور عزیزمان پشتوانه راه‌‌اندازی وب‌‌سایت به آدرس www.kordizade.com گردید.

 

رسالت ما

رسالت ما این است که، شما با یادگیری مهارت‌های فنی، با توان و قدرت بیشتری در صنعت برق کشور عزیزمان ظاهر شوید. وظیفه اصلی ما در این راه تولید محتوای کاربردی و علمی با استفاده از به روزترین مطالب دنیا، و بومی‌سازی این اطلاعات مطابق با نیازهای صنایع کشور عزیزمان است. همچنین نویسندگان این وب‌سایت آموزش در برابر خوانندگان و جامعه مهندسی و نیروگاهی مسئولیت فنی دارند. این مسئولیت ایجاب می‌کند که مطالب قبل از نشر و نیز بعد از آن همواره با منابع معتبر علمی بررسی شده، و مطالب بی‌عیب و نقص و کاملاً به روز ارایه گردد.

افتخار ما این است که تعداد قابل توجهی از مخاطبین وب‌سایت، مهندسین عزیز شاغل در صنایع کشورمان و اساتید برجسته دانشگاه هستند.

تغییرات سریع در دنیای جدید به شدت بر روی سیستم‌های آموزشی تاثیر گذاشته است و از این منظر یک فرصت استثنایی برای رشد و شکوفایی نظام آموزشی در صنایع مختلف ایران عزیر است. آرزوی ما بهبود نظام آموزشی صنعت کشور عزیزمان می‌باشد و ایمان داریم آموزش خوب نقش مهمی در توسعه و پیشرفت صنعت کشورمان خواهد داشت.

 

منشور اخلاقی ما

باورهای ما

گزیده‌ای از دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط سعید کردی‌زاده

کتاب های سعید کردی زاده

کتاب آنالیز ارتعاشات کردی زاده

آموزش نیروگاه

آموزش نیروگاه

نوشتن ساده و صریح و انتقال سریع درس‌آموخته‌ها از

ارزش‌های وب سایت آموزش نیروگاه هستند.

مزیت‌های آموزش به صورت آنلاین

گواهی نامه های آموزشی

راه های ارتباطی

در صورت نیاز به ارتباط مستقیم با کارشناسان ما از طریق آدرس و شماره تلفن های زیر میتوانید استفاده کنید. 

آدرس :

شماره تماس:

شبکه های اجتماعی:

فرم تماس با ما

از طریق فرم زیر می توانید انتقادات ، پیشنهادات و همچنین در خواست خصوصی خود را به کارشناسان ما ارسال فرمایید